Georg Dahlbeck oljemålning

Georg Dahlbeck oljemålning
Georg Dahlbeck oljemålning
Georg Dahlbeck oljemålning
Georg Dahlbeck oljemålning
Georg Dahlbeck oljemålning
Georg Dahlbeck oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

1 000 SEK

GEORG DAHLBECK (1900-tal): signerad och daterad Georg Dahlbeck 1943, olja på duk, ca 40 x 59 cm

334817

2015-10-16