Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NILS KREUGER (1858-1930): Lastning av hö, Södermälarstrand, signerad och daterad N Kreuger okt 15 1920, pastell, ca 25 x 35 cm
334822
2015-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här