Nils Kreuger pastell

Nils Kreuger pastell
Nils Kreuger pastell
Nils Kreuger pastell
Nils Kreuger pastell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NILS KREUGER (1858-1930): Lastning av hö, Södermälarstrand, signerad och daterad N Kreuger okt 15 1920, pastell, ca 25 x 35 cm

334822

2015-10-16