Ring guld och vitguld smaragder briljanter

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RING, 18 k röd/vitguld, 2 kvadratiska fasettslipade smaragder, 3 briljanter totalt ca 0,45 ct, 1965, ringstorlek ca 17,5 mm

Smaragderna med slitage och nagg

334824

2015-10-16