Lage Lindell färglitografi

Lage Lindell färglitografi
Lage Lindell färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 800 SEK

LAGE LINDELL (1920-1980): Figurkomposition, färglitografi, signerad och numrerad Lage Lindell 165/250, ca 69x50 cm

334831

2015-10-16