Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 800 SEK
LAGE LINDELL (1920-1980): Figurkomposition, färglitografi, signerad och numrerad Lage Lindell 165/250, ca 69x50 cm
334831
2015-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här