Sara Lundblad olja
Vollendet
2015-10-16
334841
| Höchstes Gebot | 2 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SARA LUNDBLAD (1818-1902): Stilleben med fuchsior och violer, olja på duk, monogramsignerad S.L., 15 x 20 cm
Smärre färgbortfall, rispor