Sara Lundblad olja

Sara Lundblad olja
Sara Lundblad olja
Sara Lundblad olja
Sara Lundblad olja

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SARA LUNDBLAD (1818-1902): Stilleben med fuchsior och violer, olja på duk, monogramsignerad S.L., 15 x 20 cm

Smärre färgbortfall, rispor

334841

2015-10-16