Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SARA LUNDBLAD (1818-1902): Stilleben med fuchsior och violer, olja på duk, monogramsignerad S.L., 15 x 20 cm
Smärre färgbortfall, rispor
334841
2015-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här