Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGPENDYL, 1910/20-tal, Louis XVI-stil, s.k. Kartellur, delvis förgyllt, emaljerad urtavla med arabiska siffror, krönt av urna, höjd ca 53 cm
334847
2015-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här