Väggpendyl Kartellur

Väggpendyl Kartellur
Väggpendyl Kartellur
Väggpendyl Kartellur
Väggpendyl Kartellur
Väggpendyl Kartellur
Väggpendyl Kartellur

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, 1910/20-tal, Louis XVI-stil, s.k. Kartellur, delvis förgyllt, emaljerad urtavla med arabiska siffror, krönt av urna, höjd ca 53 cm

334847

2015-10-16