Marianne Stern oljemålning
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MARIANNE STERN (född 1952), skärgårdsekan i vinterskrud, olja på duk, signerad Marianne Stern, 73 x 99 cm
Kuntoraportti
334854
Päivämäärä:
2015-10-16