Ellen Jolin akvarell

Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELLEN JOLIN (1854-1939), Byväg Gagnef, signerad och daterad E. Jolin 1907, akvarell, ca 26 x 39 cm

334860

2015-10-16