Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ELLEN JOLIN (1854-1939), Byväg Gagnef, signerad och daterad E. Jolin 1907, akvarell, ca 26 x 39 cm
334860
2015-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här