Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOSEPH MAGNUS STÄCK (1812-1868), pimplare, signerad och daterad JM Stäck 1855, blandteknik på pappannå, ca 20 x 28 cm
334862
2015-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här