Greta Falk Simon oljemålning

Greta Falk Simon oljemålning
Greta Falk Simon oljemålning
Greta Falk Simon oljemålning
Greta Falk Simon oljemålning
Greta Falk Simon oljemålning
Greta Falk Simon oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRETA FALK SIMON (född 1907), "kor på ängen", olja på duk, signerad Falk Simon, 18,5 x 26 cm

334866

2015-10-16