Leif Robert Eriksson oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LEIF ROBERT ERIKSSON (född 1939): "Den övergivna vägen", signerad L. Robert E, olja på duk, 60 x 78 cm

334870

2015-10-16