Lehmann "Zulo"

Lehmann
Lehmann
Lehmann
Lehmann
Lehmann
Lehmann
Lehmann
Lehmann

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEHMANN "ZULU 721", 1918-38, vagn i lackerad och litograferad plåt i gult och rött, kusk i blått, dragen av struts, urverksdriven, längd 16 cm

Tyglar saknas, slitage och skador

334871

2015-10-16