Matgrupp i mahogny
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, 6 dlr, engelsk stil, mahogny, skuren dekor, bestående av: matbord med 2 tredelade pelarfötter med mässingsavslut i form av tassar, 4 stolar, karmstol, matbordet skyltmärkt "England Brown", höjd 74, ca 155 x 112 cm (utdragbart)
Slitage, ytskador, karmstolens armlän med skador
334877
2015-10-16