Matgrupp i mahogny

Matgrupp i mahogny
Matgrupp i mahogny
Matgrupp i mahogny
Matgrupp i mahogny
Matgrupp i mahogny
Matgrupp i mahogny
Matgrupp i mahogny
Matgrupp i mahogny
Matgrupp i mahogny
Matgrupp i mahogny

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 6 dlr, engelsk stil, mahogny, skuren dekor, bestående av: matbord med 2 tredelade pelarfötter med mässingsavslut i form av tassar, 4 stolar, karmstol, matbordet skyltmärkt "England Brown", höjd 74, ca 155 x 112 cm (utdragbart)

Slitage, ytskador, karmstolens armlän med skador

334877

2015-10-16