Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft), stallinteriör med hovslagare, olja på duk, 30 x 42 cm

334880

2015-10-16