Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ERIC LUNDBERG (1918-1992), norrländskt älvlandskap med roddbåtar, olja på duk, signerad Eric Lundberg, 47 x 54 cm
334881
2015-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här