Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD med klaffar, omkring 1800, fanerat i mahogny, svarvade ben, höjd ca 71, 48x 54 (110) cm
Kompletterat, slitage, skador
334888
2015-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här