Bord med klaffar

Bord med klaffar
Bord med klaffar
Bord med klaffar
Bord med klaffar
Bord med klaffar
Bord med klaffar
Bord med klaffar
Bord med klaffar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD med klaffar, omkring 1800, fanerat i mahogny, svarvade ben, höjd ca 71, 48x 54 (110) cm

Kompletterat, slitage, skador

334888

2015-10-16