Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BORD, med låda i sargen, 1700-tal, fanerat i alrot, beslag med rester av förgyllning, höjd 76, 93x59 cm
lås saknas, senare eller omfanerade ben, renoverat,
334891
2015-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här