Bord i alrotsfanér

Bord i alrotsfanér
Bord i alrotsfanér
Bord i alrotsfanér
Bord i alrotsfanér
Bord i alrotsfanér
Bord i alrotsfanér
Bord i alrotsfanér
Bord i alrotsfanér
Bord i alrotsfanér
Bord i alrotsfanér
Bord i alrotsfanér
Bord i alrotsfanér

Klubbat för:

7 200 SEK

8 000 SEK

BORD, med låda i sargen, 1700-tal, fanerat i alrot, beslag med rester av förgyllning, höjd 76, 93x59 cm

lås saknas, senare eller omfanerade ben, renoverat,

334891

2015-10-16