Salvador dali lito

Salvador dali lito
Salvador dali lito

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALVADOR DALI, efter: Komposition med häst, färglitografi, signerad Dali, 131/300, 51x66 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

334894

2015-10-19