Clemens Briels litografi

Clemens Briels litografi
Clemens Briels litografi

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

CLEMENS BRIELS (Nederländerna, född 1946), färgkomposition, signerad och numrerad 36/190, 42,5x37 cm, oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Zustandsbeschreibung

334901

2015-10-27