Clemens Briels lito

Clemens Briels lito
Clemens Briels lito

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLEMENS BRIELS (Nederländerna, född 1946), färgkomposition, signerad och numrerad 84/210, 37x60 cm, oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

334902

2015-10-27