AGNETA KARLSSON(2)

AGNETA KARLSSON(2)
AGNETA KARLSSON(2)
AGNETA KARLSSON(2)
AGNETA KARLSSON(2)

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

AGNETA KARLSSON (född 1956) (2), landskap med människor, färglitografier 2 stycken, varav en signerad och numrerad EA 3/20, den andra enbart numrerad 96/200, bladmått 40x53 samt 53x39,5 cm, oramade

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

334905

2015-10-27