Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BROR DAHLBERG, 1900-tal, "barnvakter"singerad och daterad 1965 samt ytterliggare en figur av med otydlig signatur daterad 1935, skuret och bemålat trä
334918
2015-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här