Corneille färgserigrafi
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CORNELIS G van BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Komposition, färglitografi, signerad och daterad Corneille ´97, numrerad XXV/XXX, ca 31x23,5 cm: oramad
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
334920
2015-10-27