Corneille färgserigrafi

Corneille färgserigrafi
Corneille färgserigrafi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CORNELIS G van BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Komposition, färglitografi, signerad och daterad Corneille ´97, numrerad XXV/XXX, ca 31x23,5 cm: oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

334920

2015-10-27