Cornelis Corneille lito
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CORNELIS G van BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Komposition, färglitografi, signerad och daterad Corneille ´03, numrerad XXXVII/LX, bladmått ca 41x30 cm, oramad
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
334927
2015-10-27