Jan Håfström Brevet

Jan Håfström Brevet
Jan Håfström Brevet
Jan Håfström Brevet
Jan Håfström Brevet

Klubbat för:

6 400 SEK

8 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Brevet", signerad och daterad 1977, olja på duk uppfäst på pannå, inramad bakom glas, 32x40 cm.

334975

2015-10-17