Klubbat för:
6 400 SEK
8 000 SEK
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Brevet", signerad och daterad 1977, olja på duk uppfäst på pannå, inramad bakom glas, 32x40 cm.
334975
2015-10-17