Jan Håfström

Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Komposition, signerad och daterad 1979, pastell/färgkrita på papper, 48x32 cm, inramad bakom glas

Teckningen har lossnat något från sina fästen inne i glasboxen

334976

2015-10-17