Visitkortsfat

Visitkortsfat
Visitkortsfat
Visitkortsfat
Visitkortsfat
Visitkortsfat
Visitkortsfat

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

VISITKORTSFAT, poslin, kina, 1900-tal, 20 x 20 cm

Smärre slitage

334983

2015-10-17