Philip von Schantz PG THelander mapp

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ, PG THELANDER mfl, mapp: signerade, HC V/XV, litografier, 62x50 cm, oramade, von Schantz Vinbär är ramad,
Mappens blad:
Gösta Gierow/Venus återbördad
Karl Erik Häggblad/Åtta delar klot
Bengt Landin/Gratulation
Göran Nilsson/Bergslagsnatur
Alf Olsson/Ljus och mörker
Philip von Schantz/Vinbär
Nils G Stenqvist/Bark
PG Thelander/Pisseur

Gulnader

334984

2015-10-17