Mangelbräden 1700-tal

Mangelbräden 1700-tal
Mangelbräden 1700-tal
Mangelbräden 1700-tal
Mangelbräden 1700-tal

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

MANGELBRÄDEN, 2 st, daterade 172? resp 1727, ett handtag i form av häst, längd ca 62 resp 80 cm

334991

2015-10-17