Champagnestrutar vinglas omkring 1800
2015-10-17
334992
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHAMPAGNESTRUTAR, 2 st, VINGLAS, 2+2, omkring 1800, slipad dekor, fyrkantig fot, höjd ca 10-20 cm
Spricka, smärre nagg, champagnestrutarna med lagning vid foten