Champagnestrutar vinglas omkring 1800

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHAMPAGNESTRUTAR, 2 st, VINGLAS, 2+2, omkring 1800, slipad dekor, fyrkantig fot, höjd ca 10-20 cm

Spricka, smärre nagg, champagnestrutarna med lagning vid foten

334992

2015-10-17