Pierre Olofsson blandteknik

Pierre Olofsson blandteknik
Pierre Olofsson blandteknik
Pierre Olofsson blandteknik
Pierre Olofsson blandteknik

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, daterad 92, blandteknik/vax (cera colla), 50x31,5 cm, oramad

335004

2015-10-17