Skål glas
Closed
2015-10-17
335005
| Sold for | 800 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
SKÅL med hänkel, 1900-talets första hälft, möjligen Lötz, infattad i vitmetall, diameter 18 cm
Bruksslitage