Skål glas

Skål glas
Skål glas
Skål glas
Skål glas

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL med hänkel, 1900-talets första hälft, möjligen Lötz, infattad i vitmetall, diameter 18 cm

Bruksslitage

335005

2015-10-17