Elis Ryberg oljemålning

Elis Ryberg oljemålning
Elis Ryberg oljemålning
Elis Ryberg oljemålning
Elis Ryberg oljemålning
Elis Ryberg oljemålning
Elis Ryberg oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ELIS RYBERG (född 1919): "Sommardag på Skansen", signerad Elis Ryberg, olja på pannå, 50 x 60 cm

335019

2015-10-17