Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL BRANDT (1852-1930): Landskap med solnedgång, signerad C Brandt, olja på duk, 63 x 99,5 cm
335035
2015-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här