Gripsholmsfåtöljer

Gripsholmsfåtöljer
Gripsholmsfåtöljer
Gripsholmsfåtöljer
Gripsholmsfåtöljer
Gripsholmsfåtöljer
Gripsholmsfåtöljer
Gripsholmsfåtöljer
Gripsholmsfåtöljer
Gripsholmsfåtöljer
Gripsholmsfåtöljer

Klubbat för:

4 400 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

GRIPSHOLMSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, massiv björk, sitthöjd 46 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

335041

Päivämäärä:

2015-10-17