Gripsholmsfåtöljer
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
GRIPSHOLMSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, massiv björk, sitthöjd 46 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
335041
Päivämäärä:
2015-10-17