Barstolar
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHN KANDELL, barstolar, 3 st., "Schablon", Källemo, svärtad stomme, sits i naturfärgad sadelgjord, fotstöd klädda i rostfritt stål, sitthöjd ca 65 cm totalhöjd ca 87 cm
Bruksslitage, en lagning vid ett ryggstöd
335050
2015-10-17