Sengustavianska stolar

Sengustavianska stolar
Sengustavianska stolar
Sengustavianska stolar
Sengustavianska stolar
Sengustavianska stolar
Sengustavianska stolar
Sengustavianska stolar
Sengustavianska stolar
Sengustavianska stolar
Sengustavianska stolar

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

STOLAR, 6 st., sengustavianska stockholmsarbeten, dekor delvis träskuren och pastellage, förgyllda, rygg med nollgaller, bladhölstrade kannelerade ben, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, skador, lagningar, förstärkningar

335055

2015-10-17