Sengustavianska stolar
Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
STOLAR, 6 st., sengustavianska stockholmsarbeten, dekor delvis träskuren och pastellage, förgyllda, rygg med nollgaller, bladhölstrade kannelerade ben, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, skador, lagningar, förstärkningar
335055
2015-10-17