PEr Gummeson olja på duk

PEr Gummeson olja på duk
PEr Gummeson olja på duk
PEr Gummeson olja på duk
PEr Gummeson olja på duk
PEr Gummeson olja på duk
PEr Gummeson olja på duk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PER GUMMESON (1858-1928): Skånegård i vinterskrud, signerad o daterad P Gummeson 1920, olja på duk, 33,5x27 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

335075

2015-10-18