David Hicks oljemålning

David Hicks oljemålning
David Hicks oljemålning
David Hicks oljemålning
David Hicks oljemålning
David Hicks oljemålning
David Hicks oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID HICKS (18/1900-tal), tillskriven, Insjölandskap, signerad D Hicks, olja på duk, ca 39,5 x 60 cm

Krackeleringar, färgbortfall

335077

2015-10-18