Karl Kaufmann

Karl Kaufmann
Karl Kaufmann
Karl Kaufmann
Karl Kaufmann
Karl Kaufmann
Karl Kaufmann

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARL KAUFMANN (Österrike, 1843-1901): Hamnmotiv, signerad F Rodek olja på duk, 57x43,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Krackelerad

335079

2015-10-18