Kinesisk vas

Kinesisk vas
Kinesisk vas
Kinesisk vas
Kinesisk vas
Kinesisk vas
Kinesisk vas

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, porslin, Kina, troligen 1900-tal, s.k. ge-glasyr i duvblått, oktagon form, höjd ca 18 cm

Smärre bruksslitage

335083

2015-10-17