Ulf Trotzig

Ulf Trotzig
Ulf Trotzig

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULF TROTZIG (född 1925): Komposition, signerade och numrerade Trotzig 31/110, torrnål, 40x33 cm

Smärre fläckar i marginalen

335085

2015-10-17