Roland Svensson Gillöga
2015-10-17
335086
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Stillhet, Gillöga", signerad Roland S, pt 1978, färglitografi, 42x52 cm,
oramad