Roland Svensson Gillöga

Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Stillhet, Gillöga", signerad Roland S, pt 1978, färglitografi, 42x52 cm,
oramad

335086

2015-10-17