Hylla med skåpsdelar Strinning
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NILS STRINNING, 1900-talets första hälft, bestående av: 2 skåpsdelar fanérade i teak varav en med glashyllor och en med lådor och hyllplan, 4 svartlackerade gavlar, 2 hyllplan vardera 80x30, tidskriftssamlare 80x30 cm
Ett metallstöd till en av sekretärerna saknas, smärre ytskador, en gavel med ytskador
335089
2015-10-17