Byrå med uppsats
Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BYRÅ med uppsats, stockholmsarbete i senbarock, Johan Hugo Fürlohs art, fanerad med valnöt, svängd form, förgyllda beslag, utdragbar skrivskiva, höjd 99, 120 x 63 cm
Fanérskador, nyckel saknas, låsta lådor, fanérbitar medföljer
335101
2015-10-17