Byrå med uppsats

Byrå med uppsats
Byrå med uppsats
Byrå med uppsats
Byrå med uppsats
Byrå med uppsats
Byrå med uppsats
Byrå med uppsats
Byrå med uppsats
Byrå med uppsats
Byrå med uppsats
Byrå med uppsats
Byrå med uppsats
Byrå med uppsats
Byrå med uppsats
Byrå med uppsats
Byrå med uppsats

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BYRÅ med uppsats, stockholmsarbete i senbarock, Johan Hugo Fürlohs art, fanerad med valnöt, svängd form, förgyllda beslag, utdragbar skrivskiva, höjd 99, 120 x 63 cm

Fanérskador, nyckel saknas, låsta lådor, fanérbitar medföljer

335101

2015-10-17